۱. پسره رفته بود آرایشگاه روی صورتش ماسک گذاشته بود که پوستش خراب نشود و تا ماسک اثر کند آمد بیرون سیگاری کشید و برگشت

۲. پسره توی پیاده رو، ماسکی را که به خاطر آلودگی هوا جلوی دهانش زده بود را کشیده بود پایین و داشت سیگار می کشید!

۳. در یک ویدئو کنفرانس شرکت کردم. استادش از اساتید مطرح رشته ما در امریکا بود. آخرهای قسمت پرسش و پاسخ، زدیم به جاده خاکی و نظرش در مورد ترامپ را پرسیدیم. گفت ترامپ برای من یک کابوس احمقانه است! گفت وقتی ترامپ رییس جمهور شد من شش ماه افسردگی گرفتم (و کاملا هم جدی میگفت). بهش گفتیم ولی برای اقتصادتان که کارهای خوبی کرده است. گفت همه این کارها را اوباما کرده و ترامپ فقط رویش اسم گذاشته! 

۴. همکاری دارم که سه ویژگی اش را به شدت دوست دارم: ۱. باسواد است ۲. فروتن است و اصلا اهل نمایش دادن نیست ۳. یک جور خارجکی بلد است به فرهنگ و اعتقادات همه احترام بگذارد و نه آدمها را بر اساس این چیزها دسته بندی کند نه کسی را به خاطر تفاوتهایش کنار میگذارد.‌  به خاطر همین، با این که از نظر اعتقادی و فرهنگی دقیقا نقطه مقابل من است، در عالم همکاری رابطه خوبی داریم و یک سری کار مشترک هم انجام داده ایم. خیلی دلم میخواست تعداد آدمهای شبیه به او زیاد بود؛ ولی متاسفانه نیست.

۵.@پاییز! چند میگیری رمزت را عوض کنی؟

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها