سلام.

نمیدانم چرا چند وقتی است دلم میخواهد این دو تا سوال را بپرسم و هی تردید میکنم که بپرسم یا نه! ولی الان دیگر میپرسم!

سوال اولم این است: آیا کسی اینجا هست که تا به حال از چیزی که من در پستی نوشته ام یا پاسخی که به کامنت او یا دیگران داده ام یا کامنتی که برای خودش یا دیگران گذاشته ام یا کاری که از نظر او باید انجام میدادم و ندادم یا نباید انجام میدادم ولی دادم رنجیده خاطر یا ناراحت یا عصبانی یا دلخور یا هر چیز دیگری که همراه با یک حس ناخوشایند است شده باشد؟! (چه در بلاگستان چه در هر فضای مجازی دیگری که با هم در ارتباط هستیم_ چه رنجش و حسهای منفی اش تمام شده باشد چه هنوز باشد.)

و سوال دوم: از آنجایی که یادم رفته است چه کسانی چه اطلاعاتی از من دارند و حتی ممکن است بعضیها به طریقی چیزهایی در موردم فهمیده باشند که خودم نگفته ام (مثل همین چند وقت پیش که فهمیدم هویتم برای یکی از همشهریهای بلاگرم که احتمالا شما هم میشناسیدش لو رفته است!) لطفا بیایید بنویسید از دنیای واقعی من چه چیزهایی میدانید (اسم واقعی؟ شهر محل ست؟ تاریخ تولد؟ نام دانشگاه محل تدریس و تحصیل؟ آدرس کلینیک؟ کتابهایم؟ اسم اعضای خانواده؟ شماره تلفن؟ و.؟) و آدرس/ آیدی ام در کدام فضاهای مجازی را دارید و عکسم را دیده اید یا نه؟ 

از کامنتهای خصوصی و عمومیتان استقبال میکنم ولی لطفا کامتتهای عمومی را طوری بنویسید که نیاز چندانی به سانسور نداشته باشد! با تشکر

+ عنوان پست رو داشتید؟! وقتی عنوان کم می آورم!

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها